TECHNOLOGIE VÝROBY

Zákazníkem předaná fotografie, kresba, text, grafika aj. se naskenuje a upraví dle požadavku zákazníka na požadovanou velikost. Následně se tiskne v černobílém, černohnědém nebo barevném provedení na porcelán keramickými barvami. Povrch je chráněn glazurou vypálenou při teplotě 900°C, čímž je dosaženo jedinečného vzhledu, vysokého lesku a stálostí barev. Fotografie na porcelánu je dlouhodobě odolná vůči povětrnostním vlivům a UV záření.

Porcelánové destičky vyráběné litím do sádrových forem, případně zhotovéné lisováním, nakupujeme od českých i zahraničních výrobců. Výsledné rozměry porcelánových desek jsou s tolerancí až 5%.Fotografie, kresby, texty, grafiky, loga, nápisy aj. můžeme zhotovit na jakýkoliv bílý porcelánový předmět (talíře, hrníčky, misky, poháry, přívěsky, náprstky ale i bílé keramické obkladové dlaždice,..., které vydrží vypalovací teplotu 900 °C. až do velikoti potisku 28x38 cm. Zákazník si může dodat i vlastní porcelán za předpokladu, že nejprve bude provedena teplotní zkouška -(riziko poškození předmětu).

Na ozdobné (dekorační) linky je použito zlato nebo platina (stříbrná linka). Tyto linky jsou již výrobcem zpravidla umístěny na porcelánových destičkách

© 2008 RedWeb s.r.o. | všechna práva vyhrazena